14031 stránek
             
HOME / TELEVIZE / RADIO / TISK / INTERNET / WEBCAM / HRY

Rádio IMPULS

Informace a online vysílání rádia IMPULS

Informace

Styl rádia: ČESKÁ HUDBA, DOPRAVNÍ INFORMACE, ZPRAVODAJSTVÍ
Popis rádia: Radio Impuls hraje především českou populární hudbu, poskytuje informace o dopravní situaci i další zpravodajství. Rádio má celostátní pokrytí signálem.
Adresa: Radio Impuls Kovářská 15 190 00 Praha 9 impuls@radioimpuls.cz
Odkazy: Webové stránky Program rádia
Frekvence a pokrytí
Další informace: Radio Impuls má ráááádo své posluchače a každý den jim hraje mix českých hitů. Nedílnou součástí programové skladby jsou zpravodajství z domova a zajímavosti ze zahraničí, nejnovější dopravní zprávy i další informace, které pomohou orientovat se ve společenském dění. Vše je doplněné o zábavnou a příjemnou formu moderování, tak aby Ráááádio bylo v každé chvíli příjemným a nepostradatelným společníkem. Například hned ranní vstávání zpříjemňuje vyvedená rodinka Impulsových - vtipné duo Honza Daněk & Jitka Vlková a Zuřivý reportér Jakub Zahradníček. Radio Impuls je jedničkou mezi českými stanicemi v komerčně nejzajímavější skupině 20-49 let.

Online vysílání

Pro online poslech rádia Impuls si vyberte kvalitu streamu podle rychlosti vašeho připojení:

Kvalita streamu:
128 kbps 64 kbps 32 kbps


Online přenos zajišťuje:
O nás Kontakt Reklama Nápověda Přehrávače 2008 © TVinfo.cz
Obsah zobrazovaný na této stránce je zpřístupněn zdarma prostřednictvím linku a není uložen na serveru TVinfo.cz. Přístup není provozovatelem serveru, na němž je obsah uložen, nijak omezen, a proto je považován za veřejně přístupný. Pokud by se tento předpoklad ukázal jako nesprávný, je server TVinfo.cz připraven přístup k zobrazovanému dílu okamžitě ukončit.
Studio Holly